Bộ lọc

Tìm kiếm gần đây của tôi
Lọc theo:
Ngân sách
đến
đến
đến
Loại
Nhiều kỹ năng
Ngôn ngữ
  Tình trạng công việc
  25 Düğün công việc được tìm thấy, giá theo USD

  Düğün salonu işletmeciliği yapıyorum. Rezervasyonların başladığına dair bilbordlara reklam vermek istiyorum gerekli fotoğraflar ve yazılı metin daha sonra projeyi yapacak kişiye iletilecektir.

  $29 (Avg Bid)
  $29 Giá đặt trung bình
  45 lượt đặt giá
  Project for Bahadir B. Đã kết thúc left

  Bahadır merhaba. Düğün videoları üzerine de çalışma yapabiliyorsun sanırım dimi?

  $30 (Avg Bid)
  $30 Giá đặt trung bình
  1 lượt đặt giá

  MY'ART isimli firmamı için logo ve kurumsal kimlik istiyorum. Şirket organizasyon firmasıdır. Eğlence, gösteri, sanat, müzik, konser, patti, kongre, lansman, mice, ses-ışık kiralama, düğün, dekorasyon, animasyon, turizm ve otelcilik konularında faaliyet göstermektedir. MY firma sahibinin adının ve soyadının baş harfleridir; kendiside sanatçıdır, bu meslekte bölgesel olarak tanınmış biridir. Birçok önemli büyük projelere imza atmıştır, Türkiye'nin en büyük organizasyon firmasında senelerce yönetici ve direktör olarak çalışmıştır. Artık kendi firmasını ve kendi işçiliğini sanatını konuşturmak için firma kurmuştur.

  $29 (Avg Bid)
  $29 Giá đặt trung bình
  17 lượt đặt giá
  LOGO YAPIMI Đã kết thúc left

  DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI YAPACAĞIM MARKAM İÇİN LOGO TASARLAMAK İSTİYORUM. WEB SAYFAM VE KARTIM İÇİN 2 LOGO ÇALIŞMASI İSTİYORUM. PNG ŞEKLİNDE ARKASI BOŞ OLSUN Kİ ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARIN KÖŞELERİNE KOYDUĞUMDA ŞIK DURSUN. MARKAM PEMBE LUMBUZ. GEMİ İÇERSİNDEN DIŞARIYA BAKIYOR HİSSİ YARATSIN, LUMBUZ DAN BAKINCA DENİZ DALGASI VE ÜSTÜNDE FOTOĞRAF MAKİNESİ GÖZÜKSÜN.

  $19 (Avg Bid)
  $19 Giá đặt trung bình
  13 lượt đặt giá
  Project for Didar A. Đã kết thúc left

  Hi DidarAslan, Ben instagram ve youtube sayfamı geliştirmek istiyorum . makyaj ve saç tasarım üzerinden. Düğün Fashion da olarabilir arada . ne kadar alıyorusunuz . niye göre fiyatlama yapıp kaç zamanda instagrama takipçi çoğalır ? ben gerçek takipçi toplayıp fazla hizmet satmak istiyorum .

  $50 (Avg Bid)
  $50 Giá đặt trung bình
  1 lượt đặt giá

  10 yıllık kurgu ve montaj deneyimim vardır, ağırlıklı olarak haber, program, tanıtım videoları, intro, jenerik ve jingle videolarında uzmanımdır. Ayrıca düğün, nişan ve söz video ve fotoğraflar etkili projelerle kurgulanır.

  $30 - $250
  $30 - $250
  0 lượt đặt giá

  ...(18:00) - Number of person ---------- admin to make changes the admin will authorize the user whenever he wants to ---------------------------------------------- user-based reporting -------------------------------------------- sales representatives' own color -------------------------------------------- report ************************************************************ tr ************** biz düğün salonuyuz ve müşteri rezervasyon sistemi lazım ------------------------------------- -aylık ve yıllık takvim ---------------------------------------------- -tarih -müsteri ismi -müşteri gsm -organizasyon saati :(12:00) (18:00) -kişi sayısı ---------- admin değişiklik yapabilecek kullanıcı değişilik yapmak istediği zaman admin yetki verecek (permission)...

  $239 (Avg Bid)
  $239 Giá đặt trung bình
  12 lượt đặt giá

  Bana potansiyel müşteriler bulun Düğün ve nişan davetiyesi

  $10 - $30
  $10 - $30
  0 lượt đặt giá
  Davetiye tasarımı Đã kết thúc left

  Davetiye tasarımı, Merhaba, Düğün ve nişanda kullanmak üzere konsept ve sabit boyutlarda, farklı tasarımlarda 100 adet davetiye örneği yaptırmak istiyoruz. Dosya formatı .psd olacak ve düzenlenebilir olması lazım. 100 adet tasarım için hedef ve fiyat teklifi verebilir misiniz? Örnek davetiye isterseniz gönderebilirim.

  $79 (Avg Bid)
  $79 Giá đặt trung bình
  18 lượt đặt giá
  Hire a Photographer Đã kết thúc left

  düğün fotoğrafı

  $102 (Avg Bid)
  $102 Giá đặt trung bình
  5 lượt đặt giá
  Bir Video Yapın Đã kết thúc left

  Dişarıda düğün fotoğrafcılığı. Ankarada dışarda çekim yapılması. Profeyonel kamera kullanılması. Photoshop kullanılarak fotografların dijital baskıya hazır hale getirilmesi. Dijital fotografların verilmesi. Şartlı olarak fotografların belki bastırılması (ek ücrete tabi olarak).

  $146 (Avg Bid)
  Địa phương
  $146 Giá đặt trung bình
  4 lượt đặt giá
  logo Đã kết thúc left

  düğün salonu için bir logo istiyorum diltaş sosyal tesisleri

  $282 (Avg Bid)
  $282 Giá đặt trung bình
  46 lượt đặt giá
  Bir Broşür Tasarla Đã kết thúc left

  Düğün sürecinde gerçekleştirilen 30 adımı içeren ve küçük icon'larla destekleyen tek sayfalık bir broşür hazırlamak istiyorum. Örnek görsel ektedir.

  $128 (Avg Bid)
  $128 Giá đặt trung bình
  22 lượt đặt giá
  FOTOĞRAF, PHOTOGRAPHERS Đã kết thúc left

  ...fotoğraf stüdyolarına, düğün salonlarına satmaktayız.. lakin facebook üzerinden tanıtım yaptığım için herkese ulaşamıyorum... özel sebeplerden 2 adet yazılımın ikisini de yazılım kodlarıyla birlikte satıyorum .. tüm hakları devredilecektir. ve 3 yıl destek verilecektir.... alacak arkadaş iyi bir pazarlama tekniği ve stratejisi izlenirse çok güzel paralar kazanır..... Türkiye'de yaklaşık 5000 civarı fotoğrafçı olduğu düşünülürse , ve dünyadaki fotoğrafçılar düşünülürse bu sayı daha da fazla.... güzel paralar kazanılır... ben niye satamıyorum?.... yazılım yazma kabiliyetim var ama pazarlama yok...... programın satış fiyatları 400$ ve 600$ .. bazen %30 ya ya...

  $50000 (Avg Bid)
  $50000 Giá đặt trung bình
  1 lượt đặt giá

  Yeni bir organizasyon şirketiyiz. kişiye özel sürpriz organizasyonları, evlilik teklifleri, partileri, düğün v.s. gerçekleştiriyoruz. Hediye satışımız da var, kişiye özel sanat eserleri de (kişiye özel portre gibi) hazırlatabiliyoruz. online hediye satışımız yeni başladı. Genel ve bu projeyle ilgili destek almak istiyoruz. Çok müsteriye ulaşmak için ne yapabiliriz? Online satışla ilgilenecek birini arıyoruz.

  $423 (Avg Bid)
  $423 Giá đặt trung bình
  4 lượt đặt giá
  Getting Data From A Site Đã kết thúc left

  Merhaba Arkadaşlar, Düğü'daki düğün mekanları kategorisinde yer alan mekanların bilgilerini ekte örneği yer alan excel dökümanına aktarılmasını istiyorum. Yaklaşık 1.400 mekan sayfası excele aktarılacak. Hızlı bitirmek için her bir kategoride ayrı bir arkadaş ile çalışacağım. 2-3 gün içerisinde işi bitirmem gerekiyor. Lütfen sayfa başına teklif veriniz. Teklif verirken açıklamanın sonuna lütfen bunu ekleyiniz:"tamamını okudum" Hi Guys, I need getting data to excel from dugun.com. There are 1.400 wedding venue pages in dugun.com. Just i need their text content(tittle, adress, about etc.). I attached a sample excel doc. Please give me offer for per page. I want to separet...

  $183 (Avg Bid)
  $183 Giá đặt trung bình
  16 lượt đặt giá

  Merhaba Arkadaşlar, Düğü'daki düğün mekanları kategorisinde yer alan mekanların bilgilerini ekte örneği yer alan excel dökümanına aktarılmasını istiyorum. Yaklaşık 1.400 mekan sayfası excele aktarılacak. Hızlı bitirmek için her bir kategoride ayrı bir arkadaş ile çalışacağım. 2-3 gün içerisinde işi bitirmem gerekiyor. Lütfen sayfa başına teklif veriniz. Teklif verirken açıklamanın sonuna lütfen bunu ekleyiniz:"tamamını okudum"

  $24 (Avg Bid)
  $24 Giá đặt trung bình
  10 lượt đặt giá

  ...profiline git bağlantısı olacak Önemli : Reklam alanları, yan menü, üst ve alt menüler, logoda dahil olmak üzere tüm site panelden değiştirilebilecek. Düğün Rehberi diye 5-10 alt kategorisi olacak ana kategorimiz için istediğimiz özellikler. İl bazlı arama ve daha sonra ilçe bazlı arama, örneğin il kısmına "Ank" yazınca Ankara çıkacak, aynı şekilde ilçe için.... Konu girme kısmında ise, konuyu açacağı ili ve ilçeyi seçerken aynı yukarıdaki gibi aşamalı ilerleyecek, bu alana adres, telefon, fax, e-posta, site gibi değerler eklenebilecek, ayrıca admin panelden bu kısıma yeni alanlar eklenecebilecek. Düğün rehberi kategorisi...

  $2913 (Avg Bid)
  $2913 Giá đặt trung bình
  9 lượt đặt giá
  Benim için birşey sat Đã kết thúc left

  JDS...ve Organizasyonu .:: Açılış Organizasyonu .:: Tanıtım Organizasyonu .:: Lansman Organizasyonu .:: Bayi Toplantısı Organizasyonu .:: Kongre Organizasyonu .:: Seminer Organizasyonu .:: Kutlama Organizasyonu .:: Yılbaşı Parti Organizasyonu .:: Okul Tanıtım Etkinlik Organizasyonu .:: Yat ve Tekne Gezi Organizasyonu .:: Bar Mitza & Bat Mitza Organizasyonu .:: Festival Organizasyonu .:: Düğün Organizasyonu .:: Road Show Organizasyonu .:: Konser Turne Organizasyonu .:: Yöresel Festival Organizasyonu .:: Şirketler Arası Turnuva Organizasyonu .:: Adventure Etkinlikler Organizasyonu .:: Ekipman Kiralama Hizmetleri .:: Sünnet Düğünü Organizasyonu .:: Üniversite Şenlik Organizasyonu, Organizasyon Hizmetlerini verm...

  $4444 (Avg Bid)
  $4444 Giá đặt trung bình
  2 lượt đặt giá
  Etkinlik Selfie Đã kết thúc left

  Proje Vİne Uygulamasının daha geliştirilmiş hali Düğün Nişan özel günlerde kişilerin videolarını uygulamanın içinde paylaşması ve biraz daha detaylısı

  $639 (Avg Bid)
  $639 Giá đặt trung bình
  5 lượt đặt giá

  Check my project images attached here. Yes, I know that it's amazing. Because it was the first time I desinged and used for my own wedding invitation. And the comments were always: "wow, it's like a...ummmm" they will never find the exact word to describe your wedding invitation. So what is the difference? Other invitations are cute, colorful... But when they get them into their hands, they don't waste their time to care with the invitations. This time I make a great difference. They will talk much about your invitation. It will be unforgotable. Just like a Mona Lisa Chart Painting!

  $147 (Avg Bid)
  $147 Giá đặt trung bình
  3 lượt đặt giá
  Bir Websitesi Oluştur Đã kết thúc left

  ...bildir ve profiline git bağlantısı olacak Önemli : Reklam alanları, yan menü, üst ve alt menüler, logoda dahil olmak üzere tüm site panelden değiştirilebilecek. ------ Düğün Rehberi diye 5-10 alt kategorisi olacak ana kategorimiz için istediğimiz özellikler İl bazlı arama ve daha sonra ilçe bazlı arama, örneğin il kısmına "Ank" yazınca Ankara çıkacak, aynı şekilde ilçe için.... Konu girme kısmında ise, konuyu açacağı ili ve ilçeyi seçerken aynı yukarıdaki gibi aşamalı ilerleyecek, bu alana adres, telefon, fax, e-posta, site gibi değerler eklenebilecek, ayrıca admin panelden bu kısıma yeni alanlar eklenecebilecek. Düğün rehberi kategorisinde g...

  $1555 (Avg Bid)
  $1555 Giá đặt trung bình
  37 lượt đặt giá
  Bir Websitesi Oluştur Đã kết thúc left

  ...bildir ve profiline git bağlantısı olacak Önemli : Reklam alanları, yan menü, üst ve alt menüler, logoda dahil olmak üzere tüm site panelden değiştirilebilecek. ------ Düğün Rehberi diye 5-10 alt kategorisi olacak ana kategorimiz için istediğimiz özellikler İl bazlı arama ve daha sonra ilçe bazlı arama, örneğin il kısmına "Ank" yazınca Ankara çıkacak, aynı şekilde ilçe için.... Konu girme kısmında ise, konuyu açacağı ili ve ilçeyi seçerken aynı yukarıdaki gibi aşamalı ilerleyecek, bu alana adres, telefon, fax, e-posta, site gibi değerler eklenebilecek, ayrıca admin panelden bu kısıma yeni alanlar eklenecebilecek. Düğün rehberi kategorisinde g...

  $1297 (Avg Bid)
  $1297 Giá đặt trung bình
  18 lượt đặt giá

  Sheker Organizasyon Doğum Günü,Baby Showers,Kına Gecesi Organizasyonu,Düğün Organizasyonu,parti Organizasyonu düzenler ve bunlarla alakalı ürünlerin perakende ve toptan satışını yapacak olan bir kurumdur.

  $10 - $30
  $10 - $30
  0 lượt đặt giá
  Bir Kurumsal Kimlik Oluştur Đã kết thúc left

  Sheker Organizasyon Doğum Günü,Baby Showers,Kına Gecesi Organizasyonu,Düğün Organizasyonu,parti Organizasyonu düzenler ve bunlarla alakalı ürünlerin perakende ve toptan satışını yapacak olan bir kurumdur.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Giá đặt trung bình
  1 lượt đặt giá