Đã Đóng

Dziennikarz prawny

Kancelaria Prawna Skarbiec jest liderem rynku doradztwa strategicznego dla przedsiębiorców w takich obszarach jak prawo, podatki, finanse i księgowość. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

Obecnie poszukujemy dziennikarza/autora treści prawnych z wykształceniem prawniczym lub bardzo dużym praktycznym doświadczeniem w pisaniu artykułów o tematyce prawniczej.

Oczekiwania:

- wykształcenie prawnicze lub bardzo duże praktyczne doświadczenie w pisaniu artykułów o tematyce prawniczej;

- praktyczna znajomość prawa i umiejętność biegłego poruszania się w tematach gospodarczych;

- łatwość formułowania myśli na piśmie;

- wysoka jakość merytoryczna pisanych tekstów i przejrzysty styl;

- zainteresowanie prawem, gospodarką, rynkiem kapitałowym i tematyką biznesową.

Zakres współpracy:

- przygotowywanie artykułów na ok. 5000-7000 znaków o tematyce prawniczej, kierowanych do przedsiębiorców;

- stała, długoterminowa współpraca B2B, umowa o dzieło lub umowa zlecenie.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV wraz z portfolio z zaznaczonym numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres email:

karolina.krasowska-ragus@[login to view URL]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kĩ năng: Soạn thảo nội dung, Article Writing

Xem nhiều hơn: b2b project can provide outbound process, projects ready shore india b2b telemarketing, b2b portal sale, social networking trading b2b, free online b2b market place system, b2b usa, b2b source alibaba, b2b telemarketing pricing quotes, b2b cms, best b2b site, b2b web portal, hand replayer b2b, chemicals b2b, custom software b2b, sample website b2b ecommerce, freelancer umowa o dzieło, freelancer umowa o dzieło wzór, umowa o dzieło freelancer

Về Bên Thuê:
( 0 nhận xét ) Poland

ID dự án: #23493401