Đã Hủy

Merhabalar.

tekrardan merhabalar ,

daha öncedende söylediğim gibi yapılmasını istediğimiz birkaç işlem daha var onları yazıyorum şimdi , yazıların çokluğundan gözünüz korkmasın küçük şeyler genel olarak :)

- müşteri kısmında sipariş verdiği saati görmesi ,

- fatura adresini ve kargo adresini birleştirerek sadece 1 adres girişi ve seçimi yapılması

- bazı tarayıcılarda olan sipariş verildikten sonra ürünlerin sepette kalması , (sipariş tamamlanınca sepetin boş olmasını istiyoruz)

- checkout sayfasında sipariş notları kısmının üstüne bir açıklama yazılması yazıyı konuşuruz.(sabit)

- müşteri giriş yaptığında anasayfaya yönlendirme (şu anda hesabım sayfasına yönlendiriyor.)

-giriş yapıldığında gelen hesabım sayfasında kullanılmayan linklerin silinmesi , bunlar şu şekilde , -alışveriş listemi düzenle , -indirilebilir ürünlerim , -puanlarım , -ürün iade taleplerim , - işlemlerim .

-anasayfa da sayfanın en üstünde sağda görünen alışverişlistem in kaldırılması.

- üye olmadan sipariş onay sayfasına gelince solda çıkan üye olma yerine bilgiler girilip sonraki adım tuşuna basınca yuvarlak sürekli dönüyor ve kalı[url removed, login to view]ın düzeltilmesini istiyoruz.

- anasayfa da alt kısımda son eklenen 8 adet yeni ürünümüz görüntüleniyor , ancak biz yeni eklenen son 50 ürünümüzün sürekli olarak görüntülenebileceği bir kategori istiyoruz , anasayfada üst menü de anasayfa - markalar - çok satanlar dan hemen sonra olmasını istiyoruz.

- faturanın tasarımında birkaç isteğimiz var sanırım css kodlama ile yapılıyor istekler ekteki resimde görünüyor.

yapılmasını istediklerimiz bunlar , daha önce iş yaptığımız için ve sizin bu konuda profesyonel olduğunuzu düşündüğümüz için işi size vermek istiyoruz.

ücreti 60 ile 80 dolar arasında düşünüyoruz , değerlendirmenizi bekliyorum.

Kĩ năng: CSS

Xem nhiều hơn: kargo, yor, ye, veri giri, sm m, mda, lem, kan, imi, giri, d tu, biz de, bas, fatura, phpbb kan inte posta, php5ve ereg yerine, kan ting liu, kan jeg hjelpe deg translate, ile, df kan ting liu traditional chinese, det kan ordnas swedish english translation, css se, att kan inte svenska translate, wie kan userplane installeren, hoe kan wep wpa cracken

Về Bên Thuê:
( 6 nhận xét ) Eski?ehir, Turkey

ID dự án: #4553370

1 freelancer đang chào giá trung bình $70 cho công việc này

servicebenq

Hired by the Employer

$70 USD trong 7 ngày
(4 Nhận xét)
2.4