Đã Đóng

Codeigniter alt yapısı ile Mobil Uyumlu Quiz uygulaması

Quiz 'de sorular tek tek gelecek her soru için süre olacak süre sonunda otomatik olarak sonraki soruya geçiş yapılacak. Önceki soruya dönüş olmayacak. Her cevap sonunda doğru veya yanlış bilgiye göre ekranda bir resim gösterilecek. Diğer kısımlar standart quiz sistemi.

Kĩ năng: Codeigniter, HTML5, Javascript, MySQL, PHP

Xem nhiều hơn: iphone quiz app user generated quiz, xml flash quiz adding feedback permadicom quiz, designing quiz codeigniter, create quiz engine codeigniter, codeigniter quiz, codeigniter quiz engine, copy writer łódź, copywriter praca zdalna łódź, data entry home の 求人 情報, el yazısı ile isim yazma online, eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, en çok kazandıran network marketing şirketleri, freelance danışmanlık nasıl yapılır, freelance dış çekim, freelance japanese の 求人 情報, freelance nasıl çalışılır, freelancer 個 職位, hat yazısı ile isim yazma online, mobil uyumlu template

Về Bên Thuê:
( 0 nhận xét ) Ankara, Turkey

ID dự án: #17991206

4 freelancer đang chào giá trung bình $157 cho công việc này

xinglong717

Hi, nice to meet you. I have read your description. I would like to have conversation with chat to get more about your project. Thanks.

$100 USD trong 2 ngày
(34 Nhận xét)
4.9
maaquk

Merhaba! Şu anda teklifinizi yazıyorum, bu arada bana bir mesaj bırakabilirsiniz, böylece projenizi ayrıntılı olarak tartışabiliriz.

$150 USD trong 3 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
selcuk75

Merhaba sayın yetkili; Sizlere bir teklifimiz olacak. Bu çalışmayı sizler için asp.net platformunda ve mysql database sistemini kullanarak yapabiliriz. Eğer ilgilenirseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Pr Thêm

$222 USD trong 3 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
berkantunal

Merhaba Daha önce codeigniter ile bu tarz bir proje yaptım. Size yardımcı olabilirim. ayrıntılar için mesaj atarsanız

$155 USD trong 10 ngày
(0 Nhận xét)
0.0