Đã Đóng

Bir websitesindeki verilerin sql halinde indirilmesi

8 freelancer đang chào giá trung bình $51 cho công việc này

$222 USD trong 10 ngày
(3 Nhận xét)
3.6
melihozturktr

Merhaba, Gelen veri biçime göre verileri SQL dosyası haline getirerek teslim edilebilirim. Ancak öncesinde verilerin nasıl geldiğine bakmam gerekmektedir. Not: Belirtilen teslim süresi işe bağlı değişebilmektedir. Thêm

$30 USD trong 7 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
yasin52200

Proje sürekli çalışan bir sistemmi olucak yoksa tek seferlik veriler sql formatında indirilicek. Siteyi gönderirseniz hemen başlayabilirim.

$25 USD trong 2 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
Plutonce

Anladığım kadarıyla verileri .sql uzantısı olarak istiyorsunuz. İstediğiniz verilerin bulunduğu siteyi gönderirseniz sevinirim.

$25 USD trong 3 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
iampixel

Merhaba, daha önce yazdığım scriptler ile bir çok web sitesinden veri çektim en son bu çalışmayı [login to view URL] sitesi için yapmış olup 3000 adet veri ve her kayıda ilişkin görselleri indirdim. Sizin içinde benzer çalı Thêm

$22 USD trong 2 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
delideha

Siteden siteye değişmekle beraber, yapısal siteleri istediğiiniz şekilde indirebilirim. sadece sql değil diğer formatlarda da çıktı verebilirim. Ayrıca nedenini sormam :)

$35 USD trong 5 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
croizer

PHP ve Mysql Programlama dilinde 5 yılı aşkın bir tecrübem var. Vereceğiniz işi kusursuz bir şekilde yapabilirim. İyi çalışmalar.

$30 USD trong 10 ngày
(0 Nhận xét)
0.0
emiremen

İstediğiniz verileri sql olarak indirmenize yardımcı olabilirim. PHP, ve MySQL bilgim var eğer siteniz MySQL kullanıyorsa kolaylıkla halledebilirim.

$17 USD trong 1 ngày
(0 Nhận xét)
0.0